بسته جامع شرح شغل

بسته جامع شرح شغل


این بسته، بسته‌ای جامع و شامل تمامی ۳۵ شرح شغل موجود در سایت متاخلاق است که عبارتند از:

 

خرید این پکیج، چه مزایایی نسبت به خرید شرح شغل ها به صورت جداگانه دارد؟

مزیت اول اینکه این پکیج شامل ۳۵ شرح شغل کاربردی در تمامی سازمان‌ها است. شما می‌توانید تنها با پرداخت ۱ میلیون تومان (به جای پرداخت ۱,۲۸۰,۵۰۰ هزارتومان برای خرید جداگانه هر یک از شرح شغل‌ها) این بسته را تهیه کنید.

مزیت دوم اینکه در صورت خرید این بسته، شما از این امکان برخوردار می شوید که ویرایش‌های بعدی شرح شغل‌های موجود در این بسته را به رایگان دریافت کنید.

 با توجه به شباهتی که بین شرح شغل مدیر اداری و مدیر داخلی وجود دارد، تنها قیمت شرح شغل مدیر اداری لحاظ شده است و در واقع شما با خرید این پکیج، شرح شغل مدیر داخلی را از ما به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

✅ شما با خرید این بسته ۱۰۰۰۰ امتیاز دریافت می کنید و با استفاده از این امتیاز می توانید از ۱۰۰,۰۰۰ تومان اعتبار در خریدهای بعدی خود استفاده نمایید.


شرح شغل های نوشته شده کاملا منطبق بر اصول یک شرح شغل استاندارد و پایگاه O*NET می باشد، این شرح شغل ها در چندین سازمان اجرا شده، از نظرات خبرگان در این حوزه استفاده شده و از طریق مصاحبه با افرادی که در این حوزه فعالیت داشته اند کاملاً به صورت کاربردی بیان شده است.
این شرح شغل ها شامل موارد زیر می باشند.

☑ مشخصات شغل

☑ هدف ایجاد شغل

☑ ابعاد شغل

☑ شرایط اولیه احراز شغل

☑شرایط و محیط کاری

☑ ویژگی‌های رفتاری، روحی و شخصیتی

☑ وظایف

☑ ابزارها و تکنولوژیهای مورد استفاده

☑ مهارتها

توانایی ها

☑ دانش

☑ قرارداد و حقوق و مزایا 

☑ تعهد شاغل

به همراه ۷ نکته بسیار کلیدی برای استفاده از شرح شغل که اغلب، سازمان ها آن را نادیده می گیرند.

این شرح شغل ها هر کدام شامل یک فایل پی دی اف و یک فایل ورد می باشد، همچنین نمونه قرارداد و فایل ۷ نکته بسیار کلیدی برای استفاده از شرح شغل ها نیز در این بسته قرار دارد. بنابر تصمیم تیم متـــــاخلاق فایل ورد شرح شغل ها نیز در اختیار سازمان ها قرار می گیرد تا بتوانند در صورت نیاز موارد دلخواه خود را به آن اضافه و یا کم کنند.

شرح شغل‌های متاخلاق چه مزیتی نسبت به سایر شرح شغل‌های موجود دارد، به طوری که من برای تهیه آن‌ها قانع شوم؟

تفاوت شرح شغل‌های متاخلاق با سایر شرح شغل‌های موجود دیگر، در جامعیت و کاربردی بودن آن‌هاست. تیم متاخلاق همواره تلاش می‌کند تا شرح‌ شغل‌هایی:

جامع: شامل تمامی بندهای ضروری است و علاوه بر مصاحبه با متصدیان شغل مورد نظر، از منابع معتبر متعددی برا تهیه آن استفاده شده است؛

به‌روز: هر چند وقت یک بار، نسخه جامع‌تری از شرح شغل‌ها بر روی سایت متاخلاق قرار داده می‌شود؛

کاربردی: شرح شغل‌ها به علت جامعیت و سادگی بیان، برای تمامی سازمان‌ها قابل استفاده خواهند بود. ضمناً نسخه قابل ویرایش هر کدام از شرح شغل‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود تا در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر خود را در آن‌ها اعمال نمایید؛

با کیفیت بالا: محتوایی و ظاهری

 تهیه کرده و در اختیار سازمان ها قرار دهد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته جامع شرح شغل بر روی لینک زیر کلیک کنید.مطالعه بیشتر