چرا شرح شغل‎های متاخلاق؟

بسیاری از افرادی که قصد تهیه شرح شغل‌های متاخلاق را دارند، با سؤالاتی مواجه می‌شوند که در این قسمت قصد داریم به مهم‌ترین آن‌ها پاسخ دهیم.


آن‌ها می‎پرسند:
چرا بهتر است به جای اینکه شرح شغل‌ها را خودمان تدوین کنیم، آن‌ها را از سایت متاخلاق تهیه کنیم؟

ما می‎گوییم:
چرا که شما به زمان زیادی برای تهیه یک شرح شغل استاندارد و کاربردی نیاز دارید. ما این زمان را برای شما به میزان زیادی کاهش داده‌ایم. تیم متاخلاق با بهره‌گیری از منابع معتبر به شما کمک می‌کند تا با اطمینان خرید کنید.

آن‌ها می‎پرسند:
اما شرح‌ شغل‌های متاخلاق بر مبنای شرح شغل‌های استاندارد تدوین شده است و ممکن است در سازمان ما قابل استفاده نباشد. پس چطور از آن‌ها در سازمان خود استفاده کنیم؟

ما می‎گوییم:
شرح شغل‌های متاخلاق حاصل فعالیت اعضای تیم متاخلاق در سازمان‌های مختلف تولیدی، خدماتی، بازرگانی و استفاده از منابع معتبر و به‌روز در این حوزه است. ما تلاش کرده‌ایم با در نظر گرفتن تمامی جوانب، شرح شغل‌هایی استاندارد تهیه کنیم تا شما به راحتی بتوانید با استفاده از فایل قابل ویرایش (Word) که در اختیارتان قرار می‌گیرد، آن‌ها را براساس سازمان خود بومی کنید. شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای مصاحبه، پرسشنامه و مشاهده حین کار شرح شغل‌های موجود را بومی سازی کنید.

آن‌ها می‎پرسند:
در حالی که این همه منابع رایگان برای تهیه شرح شغل‌ها وجود دارد، چرا نیاز است برای تهیه شرح شغل‌های متاخلاق هزینه کنیم؟

ما با اطمینان می‎گوییم:
شما در واقع هزینه نمی‌کنید! بلکه برروی زمان خود سرمایه‌گذاری می‌کنید! شرح شغل‌های متاخلاق کامل‌ترین و جامع‌ترین نمونه شرح شغل‌های موجود است. با توجه به سابقه حضور اعضای تیم متاخلاق در انواع شرکت‌های خدماتی، تولیدی، بازرگانی، شرکت‌های بزرگ بالای ۲۰۰ نفر و شرکت‌های کوچک زیر ۳۰ نفر، به شما اطمینان می‌دهیم که این شرح شغل‌ها نسبت به نمونه‌های مشابه کیفیت بسیار بالایی دارند.

آن‌ها می‎پرسند:
شرح شغل‌ها چگونه در اختیار ما قرار می‌گیرند؟

ما می‎گوییم:
شما بلافاصله پس از پرداخت مبلغ مورد نظر می‌توانید شرح شغل را هم به صورت فایل PDF و هم فایل Word (نسخه قابل ویرایش) دریافت کنید. به همین راحتی!

آن‌ها می‎پرسند:
برای به‌روزرسانی شرح شغل‌ها چه راه‌حلی دارید؟

ما می‎گوییم:
شرح شغل‌های متاخلاق در فواصل زمانی مشخص مورد بازبینی و بازنگری قرار می‌گیرند و ویرایش جدید آن‌ها برای استفاده شما بر روی سایت قرار می‌گیرد. شما می توانید با مراجعه به ناحیه کاربری و در قسمت دانلودها، زمان به روز شدن شرح شغل ها را مشاهده و آخرین نسخه را دریافت نمایید. در ضمن می‌توانید به منظور بهبود شرح شغل‌های موجود، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان گذارید و امتیاز کسب کنید. بنابراین، ما در بازبینی‌های آتی نظرات شما را مد نظر قرار می‌دهیم و شما هم با استفاده از امتیازهایی که کسب کرده‌اید، برای خریدهای بعدی خود تخفیف می‌گیرید.

آن‌ها می‎پرسند:
اگر شرح شغل مورد نظر ما در میان شرح شغل‌های موجود نبود، چه؟

ما می‎گوییم:
مهم‌ترین هدف ما، کمک به شماست. فقط کافیست عنوان شرح شغل مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا حداکثر طی ۱ هفته شرح شغل خود را دریافت کنید و از تخفیف ویژه­ای نسبت به قیمت اصلی شرح شغل برخوردار شوید!در ضمن شما می‌توانید به منظور بهبود شرح شغل‌های موجود، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان گذارید و امتیاز کسب کنید. بنابراین، ما در بازبینی‌های آتی نظرات شما را مد نظر قرار می‌دهیم و شما هم با استفاده از امتیازهایی که کسب کرده‌اید، برای خریدهای بعدی خود تخفیف می‌گیرید.

آن‌ها می‎پرسند:
تمام شرح شغل‌های موجود در پکیج شغلی متاخلاق، در سازمان ما قابل استفاده نیست. برای اینکه بتوانیم پکیج شغلی دلخواه‌مان را بسازیم، چکار باید بکنیم؟

ما می‎گوییم:
البته! یکی دیگر از خدمات ویژه متاخلاق، همکاری با سازمان‌ها در زمینه بومی‌سازی و تهیه شرح شغل‌های سازمانی است. کافی است تا با شماره ۰۹۱۰۶۷۹۸۸۰۴ تماس حاصل نمایید یا از طریق ایمیل Info@metakhalagh.com با ما در ارتباط باشید. چنانچه شما هم سوالی داشتید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی فوق با ما در تماس باشید یا سوال خودتان را از طریق کامنت بپرسید.

مطالعه بیشتر