دوره رایگان غلبه بر اهمال کاری

دوره رایگان غلبه بر اهمال کاری


نکته ویژه
همین که شما در حال مشاهده توضیحات این دوره هستید، نشان می‌دهد که به فکر موفقیت‌های بزرگ‌تری هستید و می‌خواهید به آرزوهای خودتان جامه عمل بپوشانید؛ دوست دارید زندگی‌تان با استانداردهای برتری شکل بگیرد و دوست دارید تمام چیزهای خوبی را که لایق آن هستید در زندگی به دست آورید. علاقه داشتن به موفقیت، صفت بسیار ارزشمندی است. شما ویژگی قابل تحسین دیگری هم دارید. این حقیقت که این دوره را انتخاب کرده‌اید نشان‌ دهنده این است که شما هوش جستجوی ابزار کمکی برای رسیدن به اهداف خود را دارید. در ساختن هر چیزی از اتومبیل گرفته تا سد، پل و موشک ما به ابزار و وسایل نیاز داریم. مردم هنگام تلاش برای ساختن یک زندگی موفق، فراموش می‌کنند که شاید ابزاری برای کمک گرفتن وجود داشته باشد؛ اما شما فراموش نکرده‌اید. پس شما دو ویژگی اساسی دارید اول اینکه آرزوی موفقیت بزرگ‌تر و دوم هوش انتخاب ابزار کمکی مناسب برای درک آن آرزو را دارید.

حتماً می‌خواهید بدانید که این دوره چیست !

هر برنامه آموزشی و مثلاً این دوره باید سه ویژگی داشته باشد: اول اینکه باید محتوا داشته باشد یعنی مشخص کند که چه کار باید کرد. دوم باید یک روش کار ارائه دهد. یعنی مشخص کند که چگونه باید آن کار را انجام داد و سوم اینکه باید به نتیجه برسد. محتوای این دوره بر اساس به روزترین منابع علمی و معتبر دنیا تهیه شده است و به شما راهکارهای کاربردی ارائه می دهد. این راهکارها توسط مدرس دوره و خیلی از افراد امتحان شده و جواب خود را پس داده است. این دوره شامل حدوداً ۵۵ دقیقه ویدیوی آموزشی مفید است که در آن به صورت مقدماتی اهمال کاری و روش های غلبه بر آن مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهایی کاربردی به شما ارائه می‌دهد. راهکارهایی که واقعاً بتوانید از آن‌ها استفاده کنید نه صرفاً تئوری‌های گوناگون و گیج‌کننده‌ای که هر روزه آن‌ها را از این طرف و آن‌طرف می‌شنویم.


سرفصل های این دوره را با هم مرور می کنیم:

📚 مقدمه

🕐 فصل اول: اهمال کاری چیست؟

🕑 فصل دوم: چرا اهمال کاری می کنیم؟

 

🕑 فصل سوم: راهکارهای غلبه بر اهمال کاری

🕓 جمع بندی 

در این دوره شما می‌آموزید که:

🔵 اهمال کاری چیست؟

🔵 تفاوت تنبلی و اهمال کاری چیست؟

🔵 چرا اهمال کاری میکنیم؟

🔵 ناسازگاری زمانی چیست؟

🔵 چطور بر اهمال کاری غلبه کنیم؟

🔵 Action Line چیست؟

🔵 و … .


برای این دوره چقدر باید سرمایه‌گذاری کنم؟

تا به حال فکر کرده‌اید که چطور ما حاضریم به راحتی برای تغذیه جسم خود هزینه کنیم، ماشین‌مان را عوض کنیم، خانه جدید بخریم و … اما نوبت به غذای روح‌مان که می‌رسد، انتظار داریم هلو بپرد در گلو و بدون هیچ زحمتی موفق شویم؛ بر اهمال کاری غلبه کنیم، با اعتماد به نفس شویم، خلاق شویم، مدیریت زمان یاد بگیریم، عزت نفس‌مان را افزایش دهیم و خلاصه انتظار داریم بدون هیچ بهایی همه عادت‌های خوب را در خودمان ایجاد کنیم.

شما با هزینه کردن برای خودتان در واقع در حال یک سرمایه‌گذاری عاقلانه هستید که در آینده نزدیک سود بسیاری نصیب شما خواهد کرد.

کمی با خودتان فکر کنید که تا به حال چه ضربه‌های سنگینی به خاطر اهمال کاری خورده اید؟! چه حسرت‌هایی در دل خودتان به جای گذاشته‌اید؟! چه فرصت‌هایی را از دست داده‌اید؟! به نظر خودتان، اگر اهمال کاری نمی کردید، چقدر شرایط متفاوت‌تر می‌بود؟!

مبلغ سرمایه‌گذاری شما: ۵۵ دقیقه از زمان باارزشتان

 

درباره محمد مهدی دهقان مدرس این دوره

🔴 مدیر وب سایت متاخلاق

🔵 کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی – دانشگاه تهران

🔴 مدرس مهارت های توسعه فردی (مدرس دوره های غلبه بر اهمال کاری، تقویت اعتماد به نفس، خلاقیت و نوآوری و …)

🔴 مؤلف کتاب‌های “مدیریت زمان مورچه‌ای”،“آسانسور موفقیت: خلاقیت”، “پیش به سوی نابودی روزهای کسالت‌آور” و “امروز نه! فردا انجامش میدهم!”، “کمی بیشتر از خودت باش، کارآفرین خوبی باش”، “یک میلیون ایده در یک دقیقه”

🔵 فعال در حوزه تحول فردی

🔵 نویسنده مقالات آموزشی در زمینه غلبه بر اهمال کاری؛ خلاقیت و نوآوری، زندگی شاد، اعتماد به نفس و … .


همه چیز آماده است! و هیچ بهانه‌ای باقی نمانده است!

حالا تصمیم با شماست که حتی دقیقه‌ای را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هدر نکنید.


برای دریافت این دوره رایگان بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

 

 

فصل اول

دانلود

 


فصل دوم

دانلود

 


فصل سوم

دانلود