۲۳ روز تا یک زندگی شاد

نوع فایل:
PDF-MP3
توضیحات:
23 روز تا زندگی شاد
تهیه و تولید کننده:
تیم متاخلاق
دسته بندی
زندگی شاد
۳۵,۰۰۰ تومان ۲۰,۰۰۰ تومان٪43 تخفیف
این محصول را خریداری کرده و 200 امتیازدریافت کنید.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که شادی از کجا می‌آید؟ از داشتن کسی که ما را عاشقانه دوست دارد؟ پول و ثروت؟ داشتن همسر و فرزندان زیبا؟ موقعیت اجتماعی خوب؟ کار خوب؟ خوردن یک غذای عالی؟ پیشرفت شغلی و تحصیلی؟ یا … ؟

در واقع باید گفت نه! این موارد منابع خارجی شادی هستند که همیشه هم نمی‌توانند اعتبار خود را حفظ کنند. ممکن است شما روزی ورشکست شوید، کسی که دوستش دارید یا دوستتان دارد را از دست بدهید، موقعیت اجتماعی‌تان تنزل پیدا کند، کار خود را از دست بدهید و … .

پیش از تهیه این محصول از خودتان بپرسید: «آیا می‌توانم شادتر از این که هستم، باشم یا نه؟» اگر جواب شما مثبت است که باید به شما آفرین گفت! اما اگر جوابتان منفی است، لازم است بدانید که زندگی شما تغییر نمی‌کند مگر اینکه شما خودتان را تغییر بدهید. به گونه‌ای زندگی کنید که اگر چند سال دیگر به عقب نگاه کردید، به خودتان نگویید: «آن سال‌ها چه نعمت‌هایی داشتم و قدر آن‌ها را ندانستم، چه زندگی شادی می‌توانستم داشته باشم اما آن را از خود دریغ کردم و … .» فراموش نکنید که هرکس تنها یک بار برای زندگی کردن فرصت دارد. همه ما انسان‌ها مختاریم آن گونه که دوست داریم زندگی کنیم. هیچ کس نمی‌تواند ما را مجبور به کاری کند که دوست نداریم انجام بدهیم. بنابراین، انتخاب شاد زندگی کردن یا نکردن، تنها بر عهده خود ماست و نه هیچ کس دیگر. اما اگر شما هم دوست دارید بدانید که کجا باید به دنبال شادی بگردید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این محصول را تهیه کنید.

زندگی شاد


حتماً می‌خواهید بدانید که این محصول چیست !

به جرأت می‌توان ادعا کرد که «پکیج شادی» اولین پکیج تولیده شده در زمینه شادی است که توسط تیم متاخلاق (مدیران تحول آفرین خلاق) تولید و ارائه شده است. این پکیج حاصل ماه‌ها تلاش این تیم بوده و شامل:

  • یک کتاب الکترونیکی با عنوان «پیش به سوی نابودی روزهای کسالت‌آور (۲۳ روز تا یک زندگی شاد)»؛
  • یک فایل متنی شامل لیستی از دمنوش‌های گیاهی شادی آفرین و انرژی بخش به همراه خواص و دستورالعمل ‌تهیه آن‌ها؛
  • یک فایل متنی شامل لیستی از مواد غذایی شادی آفرین و انرژی بخش به همراه خواص و دستورالعمل ‌تهیه آن‌ها؛
  • تعدادی فایل صوتی شامل موسیقی‌های آرامش بخش و شادی آفرین می باشد.

در این پکیج تلاش شده است تا تمامی مطالب مربوط به شادی، از منابع معتبر تهیه و به زبان ساده و کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد وچه شادی‌ای بالاتر از کمک به شادتر زندگی کردن دیگران. امیدواریم که بتوانیم سهمی هرچند بسیار کوچک، در شادتر زندگی کردن شما داشته باشیم.


برای تهیه این محصول چقدر باید سرمایه گذاری کنم؟

۳۵ هزار تومان  ۲۰ هزارتومان


چگونه می‌توانم پکیج پیش به سوی نابودی روزهای کسالت آور را تهیه کنم؟

فقط کافیست بر روی یکی از دکمه‌های زیر کلیک کنید! اطلاعات خود را وارد کنید، سپس به صفحه بانک هدایت خواهید شد و پس از پرداخت هزینه، فایل ها برای شما نشان داده شده و به ایمیلتان نیز ارسال خواهد شد. (در هر ساعتی از شبانه روز)

 

 


توجه داشته باشید مبلغی که شما برای این محصول می‌پردازید، نه تنها هزینه اضافه نیست، بلکه سرمایه گذاری‌ای است که بر روی خودتان جهت داشتن یک زندگی شاد و موفق، انجام می‌دهید.


ضمانت رضایت شما از این محصول

این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از این محصول، تمام مبلغ پرداختی را با رضایت کامل به شما بازگردانیم.

شما با تهیه این محصول به هیچ عنوان ضرر نمی‌کنید زیرا هر زمان که خواستید می‌توانید در صورت نارضایتی از محصول وجه خود را دریافت کنید.

شرح شغل خدمات پس از فروش


این پکیج به صورت دانلودی می باشد بدین معنی که پس از پرداخت لینک های دانلود برای شما نمایش داده شده و به ایمیل شما نیز ارسال می گردد.

 

 


کتاب نخواندن

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

قبل از خرید محصول حتماً این قسمت را مطالعه کنید.

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • در صورت دریافت نکردن ایمیل ممکن است که ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • لطفاً ابتدا بخش اسپم ایمیل خود را بررسی کنید و در صورتی که ایمیل به آن بخش ارسال شده است آن را خارج کرده و دانلود را انجام دهید.
  • در صورتی که بعد از خرید، لینک دانلود برای شما کار نکرد، لطفاً لینک دانلود را (با راست کلیک کردن بر روی باکس سبز رنگ) Copy کرده و در مرورگر دیگری Paste کنید.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید تا از طریق ایمیل، واتس آپ یا تلگرام فایل ها برای شما ارسال گردد.

09106798804

info@metakhalagh.com