شرح شغل مدیر داخلی

شرح شغل مدیر داخلی
نوع فایل:
(RAR (PDF_WORD
توضیحات:
9 صفحه با کیفیت بالا
تهیه و تولید کننده:
تیم متاخلاق
دسته بندی
شرح شغل
۱۹۵,۰۰۰ تومان
این محصول را خریداری کرده و 1950 امتیازدریافت کنید.

شرح شغل مدیر داخلی

این شرح شغل کاملاً منطبق بر اصول یک شرح شغل استاندارد و پایگاه O*NET می باشد، این شرح شغل در چندین سازمان اجرا شده، از نظرات خبرگان در این حوزه استفاده شده و از طریق مصاحبه با افرادی که در این حوزه فعالیت داشته اند کاملاً به صورت کاربردی بیان شده است.
شرح شغل مدیر داخلی شامل موارد زیر می باشد.

مشخصات شغل

☑ هدف شغل

☑ ابعاد شغل

☑ شرایط احراز شغل

دوره‌ها/ مدارک/ گواهینامه‌های مورد نیاز

☑شرایط فیزیکی و محیط کاری شاغل

☑ شرح وظایف

مسئولیت‌ها، اختیارات و پاسخگویی‌ها

شایستگی‌ها که شامل:

 • شایستگی‌های عمومی
 • شایستگی‌های تخصصی:
 •  دانش
 • مهارت‌ها
 • توانایی‌ها

تجهیزات و تکنولوژیهای مورد استفاده

☑ قرارداد و حقوق و مزایا 

☑ تعهد شاغل

شرح شغل مدیر داخلی

به همراه فرم ارزیابی مصاحبه  و همچنین فایل راهنمای استفاده از فرمت جدید شرح شغل

این شرح شغل شامل یک فایل پی دی اف و یک فایل ورد می باشد، همچنین فایل راهنمای استفاده از فرمت جدید شرح شغل و فرم ارزیابی مصاحبه نیز در این بسته قرار دارد. بنابر تصمیم تیم متـــــاخلاق فایل ورد شرح شغل ها نیز در اختیار سازمان ها قرار می گیرد تا بتوانند در صورت نیاز موارد دلخواه خود را به آن اضافه و یا کم کنند.

به احتمال زیاد شما هم عناوین «شرح شغل» یا «شناسنامه شغل» را در زندگی کاری‌تان شنیده‌اید. شما می‌دانید که شرح شغل یک سند مکتوب است که در آن اطلاعاتی از قبیل وظایف و مسئولیت‌های شغل، مشخصات شغل، شرایط احراز شغل و … آورده می‌شود. مطمئناً شما می‌دانید که شرح شغل چیست، اما آیا می‌دانید که چرا به شرح شغل نیاز دارید؟ آیا از نظر شما شرح شغل یک پروژه خسته کننده از واحد منابع انسانی است که در اغلب مواقع حتی به آن عمل هم نمی‌شود؟ اگر تا به حال اینگونه فکر می‌کرده‌اید، لازم است بدانید که شرح شغل یک سند مکتوب بسیار مهم برای سازمان و حتی خود شماست! اما چطور!؟

قبل از اینکه شما فرآیند جذاب مصاحبه و استخدام را شروع کنید، به یک شرح شغل مکتوب نیاز دارید. یک شرح شغل جامع و کاربردی برای تمام شغل‌های منحصر به فرد سازمان خودتان. شرح شغل یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید در هر سازمانی انجام شود؛ چرا که از کسب و کار و کارکنان شما محافظت می‌کند.

 اگر بخواهیم به تعدادی از مهم‌ترین موارد کاربرد شرح شغل اشاره کنیم، باید بگوییم که: 

شرح شغل
یک ابزار ارتباطی روشن و مختصر است که به منظور انتقال صحیح الزامات شغلی به متقاضیان ارائه می‌شود. وقتی فردی وارد سازمان شما می‌شود، چگونه انتظارات سازمان از متصدی شغل موردنظر را به او ابلاغ می‌کنید؟ متأسفانه در بسیاری از سازمان‌ها، فرد پس از استخدام به عنوان کسی فعالیت می‌کند که موظف است هر کاری را که مدیر بالا دست به او دستور می‌دهد، مرتبط یا غیرمرتبط با کاری که برای آن استخدام شده است، انجام دهد. اینجاست که بذر نارضایتی شغلی کاشته می‌شود و همین موضوع باعث کاهش کارایی و افزایش ترک سازمان خواهد شد. شما می‌خواهید کارکنانی شایسته را جذب و استخدام کنید و صد البته آن‌ها باید الزامات اصلی و مورد نیاز موقعیت مورد نظرشان را از همان ابتدا متوجه شوند.

شرح شغل
فرهنگ سازمان شما را به خوبی منعکس کرده و می‌تواند برند تجاری‌تان را نمایش دهد. آیا به نظر شما این عالی نخواهد بود که متقاضیان یک شغل، وظایف خود را به خوبی درک کنند و برای ورود به سازمان شما مشتاق شوند؟

شرح شغلی که
به خوبی نوشته شده باشد می‌تواند به شما در ذخیره پول و زمان کمک کرده و همچنین شما را از فرایندهای گیج کننده استخدام رها سازد.

شرح شغل
بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با کارمندان و انتقال انتظارات سازمان به آن‌ها می‌باشد. در واقع شرح شغل یک نوع توافق‌نامه بین سازمان و متصدی شغل است که باعث دستیابی به عملکرد شغلی موفق خواهد شد. همچنین شما می‌توانید از شرح شغل به عنوان نقشه راه (road map) برای برنامه‌ریزی شغلی و آموزش کارکنان خود استفاده کنید.

شرح شغل
 را می‌توان یک عنصر کلیدی برای انطباق با قانون نیز بیان کرد. پارامترهایی از جمله ساعت کاری، نوع همکاری، پرداخت، اضافه کاری و … به طور کامل و بدون هیچ ابهامی در شرح شغل بیان می‌شود (در سازمان‌هایی که موارد فوق را در قرارداد خود ذکر می‌کنند، می‌توان شرح شغل را ضمیمه قرارداد کرد).

شما برای ارزیابی شغل چه می‌کنید؟

هر ارزیابی شغلی نیازمند اطلاعات دقیقی در مورد آن شغل است و همین موضوع ضرورت داشتن یک شرح شغل عالی را دوچندان می‌کند.

در سازمان شما آموزش‌های مورد نیاز چگونه مشخص می‌شود؟

برای شناسایی آموزش‌های مورد نیاز لازم است که سطح فرد مورد نظر با مهارت‌ها، دانش و توانایی‌های مورد انتظار شغل، مقایسه و آموزش‌های لازم تعیین گردد.

برای ارزیابی عملکرد مدیر داخلی می‌توان به بندهای موجود در شرح شغل اشاره کرد. البته ارزیابی عملکرد در هر سازمان متفاوت است؛ از این رو بسته به نظر سازمان، شما می‌توانید معیارهای مورد نظر برای ارزیابی شغل را در شرح شغل مربوطه وارد کنید.


حال که با ضرورت داشتن یک شرح شغل جامع و کاربردی آشنا شدیم، به تعدادی از سؤالات مهمی که در این زمینه مطرح می‌شود، پاسخ می‌دهیم.

شرح شغل‌های متاخلاق چه مزیتی نسبت به سایر شرح شغل‌های موجود دارد، به طوری که من برای تهیه آن‌ها قانع شوم؟

تفاوت شرح شغل‌های متاخلاق با سایر شرح شغل‌های موجود دیگر، در جامعیت و کاربردی بودن آن‌هاست. تیم متاخلاق همواره تلاش می‌کند تا شرح‌ شغل‌هایی:

جامع: شامل تمامی بندهای ضروری است و علاوه بر مصاحبه با متصدیان شغل مورد نظر، از منابع معتبر متعددی برا تهیه آن استفاده شده است؛

به‌روز: هر چند وقت یک بار، نسخه جامع‌تری از شرح شغل‌ها بر روی سایت متاخلاق قرار داده می‌شود؛

کاربردی: شرح شغل‌ها به علت جامعیت و سادگی بیان، برای تمامی سازمان‌ها قابل استفاده خواهند بود. ضمناً نسخه قابل ویرایش هر کدام از شرح شغل‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود تا در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر خود را در آن‌ها اعمال نمایید؛

با کیفیت بالا: محتوایی و ظاهری

 تهیه کرده و در اختیار سازمان ها قرار دهد.


از کجا بفهمم که شرح شغل مدیر داخلی برای سازمان من مناسب است؟

طبیعتاً در بسیاری از سازمان‌ها انتظاراتی که از یک شغل وجود دارد با بسیاری از سازمان‌های دیگر متفاوت است، به همین خاطر شاید به نظر شما این شرح شغل‌ برای سازمان شما مناسب نباشد.

باید اعلام کنیم به این دلیل که این شرح شغل‌ بر پایه استانداردهای موجود در شرح شغل نوشته شده است، شما می‌توانید با استفاده از فایل ورد آن مواردی که متناسب با سازمان شما می‌باشد را به آن اضافه یا کم کنید.


اگر پس از تهیه شرح شغل‌ها از محتوا و کیفیت آن‌ها رضایت نداشته باشم، چه باید کرد؟ چه ضمانتی برای کیفیت بالای محصولات وجود دارد؟

اصول هر کسب و کار و به خصوص کسب و کار اینترنتی، بر پایه اعتماد متقابل است. متاخلاق پیوسته در تلاش است تا محصولاتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ممکن تهیه نماید تا تعداد بیش‌تری از افراد و سازمان‌ها (برخلاف تعدادی از شرکت‌های مشاوره‌ای که این کار را با مبالغ زیاد برای سازمان‌ها انجام می‌دهند و بسیاری از سازمان‌ها نیز به همین دلیل تمایلی برای تهیه شرح شغل‌ها نشان نمی‌دهند) بتوانند از این خدمات استفاده کنند. متاخلاق برای این اعتماد ارزش بالایی قائل بوده و ضمانت کیفیت بالای محصولات خود را «گارانتی بازگشت وجه» قرار داده است. بنابراین ما همواره تأکید می‌کنیم که بنابر اصل اعتماد متقابل، در صورتی که هر فرد پس از تهیه هر محصول و پرداخت وجه، از محصولات رضایت نداشته باشد، تیم متاخلاق «مبلغ پرداختی را تمام و کمال و با احترام فراوان» به وی باز خواهد گرداند.

فراموش نکنید که:

هدف ما رضایت شماست و کیفیت کار ما تضمین شده است.


شرح وظایف


برای خرید شرح شغل مدیر داخلی با قیمت 195000 تومان بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

قبل از خرید محصول حتماً این قسمت را مطالعه کنید.

 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • در صورت دریافت نکردن ایمیل ممکن است که ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • لطفاً ابتدا بخش اسپم ایمیل خود را بررسی کنید و در صورتی که ایمیل به آن بخش ارسال شده است آن را خارج کرده و دانلود را انجام دهید.
 • در صورتی که بعد از خرید، لینک دانلود برای شما کار نکرد، لطفاً لینک دانلود را (با راست کلیک کردن بر روی باکس سبز رنگ) Copy کرده و در مرورگر دیگری Paste کنید.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید تا از طریق ایمیل، واتس آپ یا تلگرام فایل ها برای شما ارسال گردد.

09106798804

info@metakhalagh.com