شرح شغل مدیر تولید

شرح شغل مدیر تولید

اگر شما هم به عنوان یک سازمان تولیدی قصد دارید که یک “مدیر تولید” حرفه‌ای استخدام کنید و یا علاقه دارید که در این زمینه فعالیت کنید، می‌بایست اطلاعات جامع و کاملی در خصوص این شغل کسب نمایید. امروزه، اهمیت نقش مدیران تولید در سازمان‌های تولیدی بر کسی پوشیده نیست. مدیران تولید با دانش تولید و پردازش، مهارت‌های مدیریت پروژه، مدیریت منابع و تصمیم‌گیری و توانایی‌های درک سریع موانع و مشکلات و درک و بیان شفاهی و نوشتاری خود مسئول توسعه استراتژی‌های عملیاتی تولید، برنامه‌ریزی تولید، تجزیه و تحلیل داده‌های تولید، توسعه و اجرای سیستم‌های ردیابی تولید و به طور کلی تعیین “چرایی”، “چگونگی” و “زمان” تولید محصولات می‌باشند. مدیران تولید، تیم تولید را هدایت کرده و از فرایند خلاقانه تولید، توسعه و استفاده از ایده‌های جدید حمایت می‌کنند. موفقیت مدیران تولید نه تنها در گرو موفقیت محصول است، بلکه به این نیز بستگی دارد که محصول چقدر با اهداف بزرگ‌تر سازمان تناسب دارد. شرح شغل جامع “مدیر تولید” تدوین شده توسط تیم متاخلاق، هر آنچه را که نیاز است در خصوص این شغل بدانید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

 شناسنامه شغل حاضر، بی‌تردید کامل‌ترین و به‌روزترین شناسنامه شغل موجود است. این شناسنامه با فرمت جدید، ‌به عنوان یکی از جدیدترین محصول تیم متاخلاق،‌ تغییرات عمده‌ای نسبت به شناسنامه‌های شغل موجود در سایت دارد که به کاربران کمک می‌کند به شناختی کامل و عمیق از این شغل دست یابند.

علاوه بر این، دستورالعمل استفاده از فرمت جدید شناسنامه شغل، به منظور استفاده بهتر و بومی‌سازی شناسنامه مطابق با شرایط هر سازمان‌، تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرح شغل مدیر تولید بر روی لینک زیر کلیک کنید.
مطالعه بیشتر