بسته جامع شرح شغل

بسته جامع شرح شغل
نوع فایل:
(RAR (PDF-WORD
توضیحات:
35 شرح شغل
تهیه و تولید کننده:
تیم متاخلاق
دسته بندی
شرح شغل
۴,۳۳۹,۳۰۰ تومان ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان٪45 تخفیف
این محصول را خریداری کرده و 24000 امتیازدریافت کنید.

این بسته، بسته‌ای جامع و شامل تمامی ۳۵ شرح شغل موجود در سایت متاخلاق است که عبارتند از:

 

خرید این پکیج، چه مزایایی نسبت به خرید شرح شغل ها به صورت جداگانه دارد؟

مزیت اول اینکه این پکیج شامل ۳۵ شرح شغل کاربردی در تمامی سازمان‌ها است. شما می‌توانید تنها با پرداخت 2 میلیون و 400 هزارتومان (به جای پرداخت 4,339,300 تومان برای خرید جداگانه هر یک از شرح شغل‌ها) این بسته را تهیه کنید.

مزیت دوم اینکه در صورت خرید این بسته، شما از این امکان برخوردار می شوید که ویرایش‌های بعدی شرح شغل‌های موجود در این بسته را به رایگان دریافت کنید.

✅ شما با خرید این بسته 24000 امتیاز دریافت می کنید و با استفاده از این امتیاز می توانید از 240,000 تومان اعتبار در خریدهای بعدی خود استفاده نمایید.


شرح شغل های نوشته شده کاملا منطبق بر اصول یک شرح شغل استاندارد و پایگاه O*NET می باشد، این شرح شغل ها در چندین سازمان اجرا شده، از نظرات خبرگان در این حوزه استفاده شده و از طریق مصاحبه با افرادی که در این حوزه فعالیت داشته اند کاملاً به صورت کاربردی بیان شده است.
این شرح شغل ها شامل موارد زیر می باشند.

☑ مشخصات شغل

☑ هدف ایجاد شغل

☑ ابعاد شغل

☑ شرایط اولیه احراز شغل

☑شرایط و محیط کاری

☑ ویژگی‌های رفتاری، روحی و شخصیتی

☑ وظایف

☑ ابزارها و تکنولوژیهای مورد استفاده

☑ مهارتها

توانایی ها

☑ دانش

☑ قرارداد و حقوق و مزایا 

☑ تعهد شاغل

به همراه ۷ نکته بسیار کلیدی برای استفاده از شرح شغل که اغلب، سازمان ها آن را نادیده می گیرند.

این شرح شغل ها هر کدام شامل یک فایل پی دی اف و یک فایل ورد می باشد، همچنین نمونه قرارداد و فایل ۷ نکته بسیار کلیدی برای استفاده از شرح شغل ها نیز در این بسته قرار دارد. بنابر تصمیم تیم متـــــاخلاق فایل ورد شرح شغل ها نیز در اختیار سازمان ها قرار می گیرد تا بتوانند در صورت نیاز موارد دلخواه خود را به آن اضافه و یا کم کنند.

شرح شغل‌های متاخلاق چه مزیتی نسبت به سایر شرح شغل‌های موجود دارد، به طوری که من برای تهیه آن‌ها قانع شوم؟

تفاوت شرح شغل‌های متاخلاق با سایر شرح شغل‌های موجود دیگر، در جامعیت و کاربردی بودن آن‌هاست. تیم متاخلاق همواره تلاش می‌کند تا شرح‌ شغل‌هایی:

جامع: شامل تمامی بندهای ضروری است و علاوه بر مصاحبه با متصدیان شغل مورد نظر، از منابع معتبر متعددی برا تهیه آن استفاده شده است؛

به‌روز: هر چند وقت یک بار، نسخه جامع‌تری از شرح شغل‌ها بر روی سایت متاخلاق قرار داده می‌شود؛

کاربردی: شرح شغل‌ها به علت جامعیت و سادگی بیان، برای تمامی سازمان‌ها قابل استفاده خواهند بود. ضمناً نسخه قابل ویرایش هر کدام از شرح شغل‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود تا در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر خود را در آن‌ها اعمال نمایید؛

با کیفیت بالا: محتوایی و ظاهری

 تهیه کرده و در اختیار سازمان ها قرار دهد.

 

از کجا بفهمم که این شرح شغل برای سازمان من مناسب است؟

طبیعتاً در بسیاری از سازمان‌ها انتظاراتی که از یک شغل وجود دارد با بسیاری از سازمان‌های دیگر متفاوت است، به همین خاطر شاید به نظر شما این شرح شغل‌ها برای سازمان شما مناسب نباشد، در صورتی که این شرح شغل‌ها بر پایه استانداردهای موجود در شرح شغل نوشته شده است و شما با استفاده از فایل ورد آن می‌توانید مواردی که متناسب با سازمان شما می‌باشد را به آن اضافه یا کم کنید.


اگر پس از تهیه شرح شغل‌ها از محتوا و کیفیت آن‌ها رضایت نداشته باشم، چه باید کرد؟ چه ضمانتی برای کیفیت بالای محصولات وجود دارد؟

اصول هر کسب و کار و به خصوص کسب و کار اینترنتی، بر پایه اعتماد متقابل است. متاخلاق پیوسته در تلاش است تا محصولاتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ممکن تهیه نماید تا تعداد بیش‌تری از افراد و سازمان‌ها (برخلاف تعدادی از شرکت‌های مشاوره‌ای که این کار را با مبالغ زیاد برای سازمان‌ها انجام می‌دهند و بسیاری از سازمان‌ها نیز به همین دلیل تمایلی برای تهیه شرح شغل‌ها نشان نمی‌دهند) بتوانند از این خدمات استفاده کنند. متاخلاق برای این اعتماد ارزش بالایی قائل بوده و ضمانت کیفیت بالای محصولات خود را «گارانتی بازگشت وجه» قرار داده است. بنابراین ما همواره تأکید می‌کنیم که بنابر اصل اعتماد متقابل، در صورتی که هر فرد پس از تهیه هر محصول و پرداخت وجه، از محصولات رضایت نداشته باشد، تیم متاخلاق «مبلغ پرداختی را تمام و کمال و با احترام فراوان» به وی باز خواهد گرداند.

فراموش نکنید که:

هدف ما رضایت شماست و کیفیت کار ما تضمین شده است.


شرح وظایف


برای خرید بسته جامع شرح شغل با قیمت 4,339,300 2,400,000 تومان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:

قبل از خرید محصول حتماً این قسمت را مطالعه کنید.

  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • در صورت دریافت نکردن ایمیل ممکن است که ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • لطفاً ابتدا بخش اسپم ایمیل خود را بررسی کنید و در صورتی که ایمیل به آن بخش ارسال شده است آن را خارج کرده و دانلود را انجام دهید.
  • در صورتی که بعد از خرید، لینک دانلود برای شما کار نکرد، لطفاً لینک دانلود را (با راست کلیک کردن بر روی باکس سبز رنگ) Copy کرده و در مرورگر دیگری Paste کنید.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید تا از طریق ایمیل، واتس آپ یا تلگرام فایل ها برای شما ارسال گردد.

09106798804

info@metakhalagh.com